تمدید ثبت نام دکتری تخصصی پژوهشی سال تحصیلی ۱۴۰۰_1399 تا تاریخ ۹۹/۱۰/27

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی پژوهشی سال تحصیلی 1400/1399

باسلام و عرض ادب و احترام و تبریک بمناسبت قبولی شما در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران 

خواهشمند است از تاریخ 1399/09/23 لغایت 1399/10/27 برای ثبت نا‌م و تکمیل فرایند آن با وارد نمودن کدملی به عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور (داوطلبینی که فاقد شماره شناسنامه می باشند از کدملی به عنوان کد کاربری و رمز عبور استفاده نمایند) به سایت ‌https://sipad.tums.ac.ir/stdnew  مراجعه و نسبت به ا‌سکن مدارک و ثبت نام اینترنتی اقدام فرمایند. لازم به ذکر است به دلیل تداخل ثبت نام از پذیرفته شدگان سایر مقاطع، تسریع و تعجیل در امر فوق مزید امتنان خواهد بود. بدیهی است عدم تکمیل مدارک و تائید نهایی آن در موعد مقرر بمنزله انصراف تلقی و مراتب به وزارت متبوع اعلام خواهد شد. ضمناً شروع دوره از نیمسال دوم سال تحصیلی 1400/1399 (بهمن ماه) می باشد. پذیرفته شدگانمحترم برای دریافت فایل راهنمای مربوط به ثبت نام ، بر روی لینک زیر کلیک کرده و آنرا دریافت و مطالعه نمایید. راهنمای تصویری ثبت نام اینترنتی.pdf

ضروری است مراحل ثبت نام تا مرحله نهایی - دریافت فرم تاییدیه ثبت نام میباست ادامه یاید.

توجه خیلی مهم:

الف: ضروری است پذیرفته شدگان قبل از ثبت نام اینترنتی برای تکمیل فرم های بررسی صلاحیت عمومی (گزینش) به سایت Sajed.tums.ac.ir  مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ها گزینش اقدام فرمایند. (کد ملی به عنوان کد کاربری و برای دریافت رمز عبور به گزینه فراموشی کلمه عبور مراجعه نمایند). توجه: برای چگونگی تکمیل اطلاعات خواسته شده به راهنمای دستیاران و دانشجویان در ابتدای سامانه مراجعه گردد. بدیهی است در صورت عدم تکمیل فرمهای مذکور فرایند ثبت نام ناقص و به مرحله تایید نخواهد رسید. درصورت لزوم در روزهای اداری از ساعت 8/30 تا 14/30 با تلفن 09358772776 تماس حاصل فرمایید.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی:

-   اسکن سند تعهد محضری ثبت شده در دفاتراسناد رسمی کشور براساس سهمیه قبولی (برای دریافت فرم سند تعهد محضری اینجا کلیک فرمایید. برای اطلاع از نحوه سپردن وثیقه ملکی به جای سند تعهد محضری قبول شدگان با استفاده سهمیه مناطفق محروم و آزاد و شرایط ضامنین به سایت امور حقوقی دانشگاه به آدرس http://vcmdrp.tums.ac.ir/content/5097/  مراجعه فرمایید).  (ضروری است اصل سند تعهد محضری از طریق پست پیشتاز به آدرس: تهران- بلوار کشاورز، نبش خیابان قدس ، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران طبقه 6- معاونت پژوهشی دانشگاه کد پستی : 1417653761 ارسال فرمایید. شایان ذکراست روی پاکت عبارت "سند تعهد محضری دانشجویان جدید الورود- دفتر هماهنگی مراکز تحقیقاتی واحد آموزش دانشجویان معاونت پژوهشی" قید گردد. فرم تعهد عدم مغایرت مدارک  (اینجا) به همراه سند تعهد محضری ارسال گردد. 

ضمناً درصورت هرگونه سوال درخصوص تنظیم سند تعهد محضری و مشاوره حقوقی  پیش از اخذ تعهد در دفاتر اسناد رسمی کشور با دفترحقوقی دانشگاه با شماره 81633359 و سایر شماره های مندرج در سایت دفتر مذکور تماس حاصل فرمایید.

 1. -    تکمیل و اسکن فرم های ثبت نامی
 2. -    اسکن دانشنامه یا گواهی موقت مقطع قبل و یا گواهی مبنی برفراغت ازتحصیل تا 30 آبان ماه 1399 (برای دانشجویان ترم آخر)
 3. -    اسکن شناسنامه (تمام صفحات) کارت ملی و عکس 3*4  عکس 3*4 با فرمت JPEG و حجم کمتر از KB 50
 4. -  ارائه نامه از محل استخدام مبنی بر موافقت بدون قید و شرط با ادامه تحصیل از سوی بالاترین مقام سازمان (لازم به ذکر است مستخدمین رسمی و پیمانی ملزم به اسکن مدرک فوق می باشند). ضمناً ارائه رونوشت حکم ماموریت آموزشی یا مرخصی بدون حقوق برای پذیرفته شدگانی که در استخدام رسمی و یا پیمانی وزراتخانه ها، سازمانها و نهادها و... می باشند.(درصورت آماده نبودن درحین ارائه اصل مدارک تحویل گردد)
 5. -  تصویر کارت هوشمند پایان یا معافیت ازخدمت نظام وظیفه برای آقایان یا گواهی تعویض آن از مراکز پلیس + 10 
 6. -  پذیرفته شدگان مشمول برای بهره مندی از معافیت تحصیلی لازم است سریعاً با مراجعه به سایت https://services.epolice.ir  وارد پرتال جامع سازمانی شده و نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی اقدام فرمایند. بدیهی است قبل از آن ضرورتاً با مراجعه به اداره وظیفه عمومی شهر محل اقامت نسبت به ثبت و اتمام معافیت تحصیلی مقطع قبلی (کارشناسی) خویش اقدام لازم بعمل آورید.

تبصره 1 - پذیرفته شدگان سرباز نیز می بایستی از طریق سایت فوق الذکر نسب به ثبت تقاضای ترخیص از خدمت اقدام و پس از تایید آن که قاعدتاً نمی بایستی طولانی تر از 48 ساعت باشد، مجدداً نسبت به ثبت درخواست معافیت تحصیلی خویش در سایت اقدام و پیگیری فرمایند. (مزید اطلاع اضافه می نماید که این افراد برای ترخیص از خدمت نیازی به ارائه نامه قبولی از دانشگاه نخواهند داشت).

تبصره 2 - داوطلبین عزیز در صورت لزوم می توانند با مراجعه به بخش آموزش سایت www.vazifeh.police.ir فیلم های آموزشی راهنمای ثبت معافیت تحصیلی داخل کشور را ملاحظه و کسب اطلاع نمایند.

 1. -    تصویر گواهی پایان یا معافیت و یا ترخیص از لایحه طرح نیروی انسانی
 2. -    گواهی تسویه حساب و یا تقسیط بدهی با صندوق رفاه دانشجویان
 3. -                         تصویر کارت سهمیه ایثارگران (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و(…

   

 • ثبت نام کنندگان محترم لطفاً جهت اطلاعات بیشتر و چگونگی برگزاری کلاس ها (که درحال حاضر و به علت شیوع بیماری کووید 19 بصورت مجازی خواهد بود) و نحوه وزمان انتخاب واحد و آشنایی با دروس و گروه آموزشی به سایت و یا با تلفن آموزش دانشکده تماس و پیگیری فرمایند. برای دریافت آدرس سایت و تلفن دانشکده اینجا کلیک نمایید.
 • برای دریافت کارت دانشجوئی و اطلاع از امکانات رفاهی، خوابگاه و... به سایت معاونت دانشجویی فرهنگیhttp://vsca.tums.ac.ir   مراجعه فرمایند.

توجه:

 الف: جهت آگاهی از تکمیل بودن وتائید مدارک ضروری است مجددا" حداکثر بعد از 48  ساعت کاری به سایت مراجعه تا پیام ثبت نام انجام شد را مشاهده و رسید تاییدیه ثبت نام موقت را مشاهده و پرینت فرمایید.

ب: درصورت مشاهده پیام مدارک ناقص می باشد لطفاً سریعا" نسبت به رفع نقص اقدام فرمایید.

 • در صورت بروز هرگونه مشکل در سایت ثبت نام با شماره 81633726 مرکز خدمات رایانه تماس حاصل فرمایید. ضمناً تلفن شماره 81633751 اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه در ایام ثبت نام از ساعت 9 صبح تا ساعت 14 پاسخگو سوالات احتمالی شما عزیزان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه https://education.tums.ac.ir/   مراجعه فرمایند.

 

 

لینک فایل های راهنمای ثبت نام دکتری تخصصی پژوهشی در زیر این مطلب بصورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده است.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *