هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت برگزار می‌شود

هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت و بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و حفظ سلامت جامعه، هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت و بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار را به صورت مجازی برگزار می‌کند.
براساس سطح بندی محصولات، بخشی از مبلغ خرید تجهیرات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی بین 10 تا 15 درصد تا سقف معینی مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
به منظور تسهیل در ارائه حمایت ها، کلیه فرآیندها ( اعم از ثبت پیش فاکتور و پیگیری بعدی آنها) به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد، پیشنهاد می شود اعضای هیات علمی ار طریق سامانه نمایشگاه به نشانی iranlabexpo.ir فهرست شرکت ها و محصولات حاضر در نمایشگاه، مشخصات و مستندات فنی آن ها را مشاهده کرده و مقایسه های لازم را با محصولات مشابه انجام دهند.
 در حال حاضر امکان صدور پیش فاکتور وجود دارد اما پیشنهاد شده هر یک از اعضای هیئت علمی، محصولات را در سامانه بررسی و پس از مذاکره با شرکت مورد نظر، از طریق تماس تلفنی و یا ثبت علاقه مندی در سامانه اقدام به دریافت پیش فاکتور از شرکت کنند.

 

 
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *