مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در بیمارستان بهرامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، مراسم گرامیداشت هفته پژوهش، یکشنبه اول دی 98 با حضور دکتر یوسف مجتهدی رئیس این مرکز، سایر اساتید و مسئولان در سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر مجتهدی در خصوص اهمیت پژوهش در بیمارستان و لزوم راه اندازی و فعالیت مضاعف در این راستا، سخنرانی کرد. 
دکتر مهبد کاوه رئیس دفتر توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان، در مورد اقدامات صورت گرفته و برنامه های آتی این مرکز در رابطه با پژوهش های مشترک با گروه پرستاری و پیگیری های انجام شده براي راه اندازی مرکز تحقیقات در بیمارستان، گزارش کاملی ارائه کرد.
آزیتا زارع بیدکی سوپروایزر کنترل عفونت، به نمایندگی مترون بیمارستان در خصوص چشم اندازهای پژوهشی آینده و تقسیم بندی پژوهش در گروه های مختلف پرستاری مطالبی را عنوان کرد.
در ادامه دکتر پیمانه علیزاده فوق تخصص نوزادان، مطالبی را در رابطه با فعالیت های پژوهشی گذشته این مرکز و تشویق و لزوم حمایت همه جانبه از فعالیت های تحقیقاتی آتی در این مرکز بيان کرد.
توضیح اینکه این مراسم با همت زهرا نجفی دکترای پرستاری و حمایت دفتر پرستاری انجام و با نمایش فیلمی در مورد پژوهش پايان یافت.
خبرنگار: لیلا کامرانی 
عکس: علیرضا جاهدی

 

کلمات کلیدی