صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر و تشکر از کارکنان دانشکده در آخرین جلسه هیئت رئیسه سال 97 دانشکده پرستاری و مامایی

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ در ابتدای جلسه، رییس دانشکده ضمن تشکراز فعالیت های انجام شده معاونت ها و تلاش  آن ها برای دستیابی به اهداف دانشکده، بر لزوم تداوم و استمرار و ارتقای فعالیت ها به منظور دستیابی به اهداف والاتر و ارتقای جایگاه دانشکده تاکید کرد.
وی همچنین از فعالیت های اعضای هیئت علمی و کارشناسان گروه های آموزشی، کارکنان، نیروهای خدمات و فضای سبز، کارکنان حراست و انتظامات و تمام افرادی که در دانشکده مشغول به فعالیت هستند، قدردانی و تشکر کرد.
دکتر نیکبخت سپس با بیان دستاوردهای دانشکده در حوزه های مختلف عملکردی، با اشاره به فعالیت های عمرانی دانشکده علیرغم تمام محدودیت ها گفت:  در سال جاری مبلغ قابل ملاحظه ای صرف هزینه های عمرانی شده است که از منابع خیرین و کمک های دانشگاه تامین شده است.
این اقدامات شامل انجام تعمیرات کلاس ها و اتاق اساتید در ساختمان مامایی طبقه چهارم، تعریض فضای ورودی محوطه دانشکده جهت ورود ماشین های امداد رسان و آتش نشانی، رنگ آمیزی کلاس ها و ساختمان، تعمیر قرنیز ها بوده است.
در راستای فعالیت های خدماتی و رفاهی برای کارکنان ،  اقداماتی همچون سفر مشهد برای کارکنان خدمات با کلیه امکانات رفاهی کامل در روز کارگر، بسته حمایتی شب عید، پرداخت عیدی به تمام کارکنان دانشکده ( اعم از کارکنان خدمات، نگهبانی و پرسنل قراردادی و شرکتی، اعضای هیات علمی ) ، کاشت نهال در روز درختکاری، پاکسازی درختان خشک و فضای سبز، انجام اقدامات در حوزه مسئولیت اجتماعی، ارتباط با مراکز بالادستی، تکمیل سالن استاد مداح و فعالیت های متعدد دیگر، از جمله اقداماتی بوده که در سال 97 در دانشکده به انجام رسیده است. 
وی در ادامه عنوان کرد که از طریق  صرفه جویی و جذب منابع از خارج از دانشگاه  و مجمع خیرین در حال حاضر تراز مالی دانشکده به فضل الهی مثبت و بدون بدهی است. همچنین در راستای ارتقای کیفیت  تجهیزات آموزشی، اقداماتی همچون تجهیز کلاس ها به لپ تاپ صورت گرفته است و در حال حاضر از 25 کلاس فعال فقط 5 کلاس باقی مانده است که نیاز به تجهیز لپ تاب دارد و تا آخر ترم عملیاتی خواهد شد. بازسازی سالن شماره 2 نیز از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه است.
دکتر نیکبخت همچنین به بیان طرح1*58 پرداخته و آن را گامی مهم در جهت گسترش فضای تعاملی بین رییس و اعضای هیات علمی دانشکده برشمرد.
در ادامه جلسه  دکتر نوغانی، معاون اداری مالی دانشکده به ارائه گزارشی در زمینه فعالیت های انجام شده در حوزه هر معاونت و میزان تخصیص بودجه به این فعالیت ها پرداخت.
وی در این گزارش به بیان برنامه های آتی دانشکده در سال 1398 پرداخته و اقداماتی همچون رنگ آمیزی و تغییر لامپ های اتاق های دپارتمان مامایی، ایزوگام پشت بام، ساخت سردر ورودی دانشکده، انتظامات و کارت زنی، تکمیل بازسازی قرنیز های ساختمان های دانشکده و آسانسور ساختمان شماره یک را از اولویت های برنامه های سال اتی در حوزه معاونت خود بیان کرد.
وی در مورد جذب منابع خیرین اظهار داشت:  تاکنون بیش از ۴۳۰ میلیون تومان جذب منابع خیرین داشته ایم.
در ادامه  پرداختی های اسفند نیز  مطرح شد که شامل موارد ذیل بود:  محرومیت از مطب اعضای هیات علمی، حقوق و مزایای بهمن به همراه عیدی پایان سال، حقوق اسفند ، سایر مزایا شامل مسکن ، غذا، ایاب و ذهاب، اضافه کاری بهمن و اسفند، حق التدریس نیمسال اول 98-97، هزینه پایان نامه های ارسال شده به حسابداری، تسویه های آموزشی ضمن خدمت کارکنان، دیون پرسنلی، البسه 6 ماه اول و دوم کارکنان خدمات، حق فنی و فوق العاده حمایت قضایی، کمک هزینه مهدکودک، کمک هزینه سوخت، کارت هدیه به کارکنان، هدیه روز زن ، سنوات کارکنان قراردادی ( در شرف پرداخت)، پاداش پایان خدمت و ذخیره مرخصی بازنشستگان در سال 97، حق کارانه کارکنان، ارزاق شب عید کارگران، کمک هزینه تحصیلی و عیدی دانشجویان دکتری، پاداش پایان سال به اعضای غیرهیات علمی و همچنین هزینه های نمازخانه .
در ادامه  دکتر نوغانی همچنین از  عباس هوشمند به دلیل فعالیت های انجام گرفته و حمایت هایش تشکر کرد. 
هچنین شیوه نامه طرح های ارتباط با صنعت توسط معاون پژوهشی دانشکده مطرح و اصلاحات و نظرات معاونت ها اعمال شد.
در این جلسه مقرر شد که شیوه نامه یادشده پس از ابلاغ، اجرایی خواهد شد. علاوه بر آن، شیوه های تعامل با مرکز رشد دانشگاه توسط دکتر واثق مطرح و مورد بحث قرار گرفت.
خبرنگار: شیما سادات عطری
عکس: حسین اکبریان


٢٣:٤٩ - جمعه ٢٤ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٨٥٩٢٧    /    تعداد نمایش : ١٨٢اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...