صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گفتگو با دکتر پویان امینی شکیب معاون بین الملل و عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، دکتر پویان امینی شکیب در سال 96 به سمت معاون بین الملل دانشکده منصوب شد و در سال 1397 به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.
وی مهمترین اقدامات انجام شده در سال 97 را برشمرد و گفت: مجوز وزارت بهداشت برای مدرک Bachelor of Dental Sciences را کسب و دوره های کوتاه مدت(Non-degree) را طراحی و کمیته های دانشجویی در معاونت بین الملل راه اندازی کردیم.
همچنین دکتر امینی شکیب در ادامه گفت: در سال 97 میزبان 9 کشورخارجی بودیم که از دانشکده بازدید کردند به طور مثال بازدید معاون سفیر سوییس، بازدید دو استاد از لهستان و ترکیه، بازدید سفیر کشور ارمنستان، بازدید رییس و معاونین دانشکده دندانپزشکی مستنصریه عراق و... .
وی افزود: در سال جاری 4 استاد بین المللی به اساتید مدعو دانشکده اضافه شدند.
معاون بین الملل دانشکده در ادامه به همایش های علمی دارای مدعوین خارجی که در سال 97 برگزار شده اشاره کرد و جزییات آن را بیان کرد و افزود: سمپوزیوم بازسازی پالپ گروه اندودانتیکس با حضور دکترKerstin Galler از کشور آلمان در مرداد ماه، سمپوزیوم آسیب شناسی در آذر ماه و سمپوزیوم دو روزه با دانشگاه آلتینباش ترکیه در استانبول آذر ماه برگزار شد.
دکتر پویان امینی شکیب در آستانه سال 98 با تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از برکت، چنین بیان کرد: بازدید تیم ADEE از دانشکده، بازبینی دوره های تخصصی و فوق تخصصی برای دانشجویان بین الملل و برگزاری همایش مشترک دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشگاه های کشور از برنامه های سال آینده معاونت بین الملل دانشکده است.
تنظیم کننده و عکاس: حمیده ایزدی


٠٨:٢٦ - يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٨٥٩٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٢اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...