صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم قدردانی و معارفه معاونان پیشین و جدید درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در ابتدای این مراسم که در محل تالار اجتماعات مرکز تصویربرداری برگزار شد؛  دکتر صادق نیت رییس مجتمع با  تقدیر از تلاش های صادقانه دکتر مکارم در دوران تصدی این مسئولیت گفت: قبول کردن جایگاه های اجرایی با توجه به دشواری ها و تنگناهای موجود جنبه ایثار پیدا می کند و عملاً افرادی که این مسئولیت ها را می پذیرند با از خودگذشتگی باید به فعالیت بپردازند که در مورد دکتر مکارم با توجه همزمانی آغاز دوره تصدی ایشان با اجرای طرح تحول سلامت و شرایط ویژه ای که وجود داشت این موضوع چشمگیرتر است.
در ادامه این برنامه دکتر مکارم معاون پشین درمان ضمن تشکر از برگزاری این مراسم اظهار داشت که پنج سال گذشته به نوعی نقطه عطفی در مدیریت مجتمع بود. پیش از این معاونت درمان به مفهوم کنونی در ساختار مجتمع دارای تعریف مشخصی نبود. در این سالها پیرو مصوبه هیات رییسه محترم وقت دانشگاه، یکپارچگی امور اداری و درمانی در سه بیمارستان و مرکز تصویر برداری واقع در مجتمع در راس امور قرار گرفت. همچنین اجرایی شدن طرح تحول سلامت با تمام بسته های تعریف شده در همین دوره زمانی آغاز گردید. در پرتو حمایتهای مسولان دانشگاه و همکاری روسای سه  بیمارستان و واحد های درمانی و پشتیبانی مجتمع، ایجاد  معاونت درمان در مجتمع ، تجمیع واحدهای مشابه و ایجاد واحدهای جدید با هدف افزایش کیفیت، در امور درمان صورت گرفت. از مهمترین دستاوردهای مجتمع در این دوران ایجاد شرایط اداره یکپارچه مجتمع، افزایش ظرفیتهای تشخیصی و درمانی ، کاهش مدت اقامت بیماران و اجرای پروتکلهای مختلف در راستای استفاده بهینه از منابع بود. در ادامه ایشان بیمارستان را خانه خود قلمداد کرد و گفت: من کار کردن در این بیمارستان را یک توفیق الهی میبینم و خود را مدیون این بیمارستان میدانم و هر کاری طی این سال ها انجام دادم را نوعی ادای دین به بیمارستان میدانم.
دکتر علامه معاون جدید درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی نیز با تقدیر از دکتر مکارم؛ خدمات ایشان را زیربنای تغییرات عظیم و مثبتی در بیمارستان دانست که سالها منشا خیر و برکت خواهد بود. دکتر علامه با تشکر از اعتماد ریاست مجتمع؛ اظهار امیدواری کرد در کنار اساتید پیش کسوت مجتمع بتواند از این فرصت برای خدمت رسانی بهتر به مردم بهره بگیرد.
دکتر رضایی معاون درمان دانشگاه سخنران پایانی این برنامه بود. ایشان در سخنانی تجمیع مجتمع و طرح تحول سلامت را دو چالش جدی ابتدای دوره تصدی دکتر مکارم برشمرد و گفت: در آن شرایط سخت دکتر مکارم به خوبی از عهده این ماموریت خطیر برآمدند  و نقش  مهمی در رویارویی با این شرایط سخت و  تطبیق منابع با هزینه ها داشتند و باید صمیمانه قدردان کارگزاران صحنه های مدیریتی در شرایط حاضر کشور بود. ایشان با تقدیر از دکتر مکارم برای دکتر علامه در ادامه این راه خطیر آرزوی موفقیت کرد.
دکتر شباب مدیر درمان دانشگاه ؛ دکتر سعیدپور مشاور معاون درمان دانشگاه، دکتر عباسی مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه، مهندس غفوری نماینده دکتر حاج محمودی معاون غذا و داروی دانشگاه، روسای بیمارستان های مجتمع، معاونت های پشتیبانی و دانشگاهی مجتمع، و مدیریت های درمان و دفترپرستاری از میهمانان ویژه و حاضران در این مراسم بودند.


٠٨:٥٣ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٨٢٦١٠    /    تعداد نمایش : ٢١٥اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...