صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه معارفه دکتر اسداله موسوی و دکتر کامران علی مقدم در بیمارستان شریعتی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه سه‌شنبه 15 آبان 97 با حضور دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی، دکتر مهرپور رئیس بیمارستان شریعتی، استادان و اعضای هیئت‌علمی پژوهشکده آنکولوژی هماتولوژی و سل‌تراپی برگزار شد.
در این جلسه دکتر نفیسی ضمن تبریک تصویب پژوهشکده آنکولوژی هماتولوژی و سل‌تراپی با زیرمجموعه‌ی سه مرکز تحقیقات گفت: این موفقیت باعث خوشحالی من و تمامی استادان این مجموعه است. وی همچنین از زحمات استاد قوام زاده در سال‌های خدمتش یادکرد و برخی ساختارها را نیازمند اصلاح دانست. رئیس دانشکده پزشکی با اشاره به ساختار درهم‌تنیده پژوهش، آموزش و درمان در این بخش، بر لزوم تفکیک مسئولیت‌ها تأکید کرد و گفت: با توجه این‌که مسئولیت بخش‌ و مسئولیت پژوهشکده از هم جداشده است، انتظار این است که این تفکیک در اجرا نیز دیده شود. 
دکتر مهر پور در این جلسه مجموعه مراکز تحقیقات و استادان این مرکز را چشم‌وچراغ دانشگاه و بیمارستان دانست و گفت: استاد قوام زاده افتخار ماست و بیمارستان شریعتی خود را مدیون زحماتش می‌داند. دکتر مهر پور در ادامه به فعالیت‌های پیش روی مرکز اشاره کرد و گفت: با توجه به در هم تنیدگی فرایندهای بخش‌های بستری، پیوند و شیمی‌درمانی و تغییرات به وجود آمده لازم است در خصوص تفکیک مسئولیت‌ها تصمیم‌گیری شود.
رئیس بیمارستان شریعتی ضمن قدردانی از زحمات دکتر علی مقدم در سمت پیشین ریاست بخش، به دکتر موسوی به‌عنوان رئیس جدید تبریک گفت و تأکید کرد: درمان و آموزش در این بخش از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین فعالیت‌های بیمارستان است و از دکتر موسوی انتظار می‌رود برنامه‌ریزی صحیح و مدونی برای ساماندهی به هشت بخش بستری و درمانگاه شیمی‌درمانی طرح‌ریزی کرده و با برنامه‌ریزی صحیح آموزشی روند ارتقا و بالندگی بیشتر این بخش را فراهم آورد.
دکتر مهر پور همچنین ضمن تبریک به دکتر علی مقدم، اظهار امیدواری کرد با هماهنگی و همکاری بین بخش و پژوهشکده چشم‌انداز موفقی در این زمینه ترسیم شود. 
در این جلسه همچنین استادان و اعضای هیئت‌علمی بخش به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص برنامه‌ریزی برای آینده بخش پرداختند.  
خبر: فرانک معصومی فرد
عکس: محمدرضا رضاسلطانی
 
 
 


١٦:٠٦ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٨١٧٣٠    /    تعداد نمایش : ٧٧١اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...