صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه مدیریت آموزش در مجتمع بیمارستانی امیراعلم

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امیراعلم، کمیته آموزش با موضوع بررسی استانداردهای اعتباربخشی آموزشی، پزشکی 90 و سایر مسائل آموزشی در  مجتمع بیمارستانی امیراعلم، روز پنجشنبه 24 خرداد 97 با حضور دکتر جعفریه رئیس مجتمع، دکتر باستانی نژاد معاون آموزشی، دکتر دبیری معاون پژوهشی، دکتر برقعی رئیس اتاق عمل، دکتر تاج الدینی رئیس اورژانس،  دکتر اعتمادی رئیس بخش بیهوشی، دکتر یوسفی رئیس بخش ICU، دکتر یزدانی رئیس بخش پاتولوژی، دکتر ناظمیان مسئول دفتر توسعه آموزش و دیگر اعضای کمیته در محل سالن شورای این مرکز برگزار شد.
در این جلسه دکتر جعفریه ضمن خوشامدگویی و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید فطر به اعضا در مورد ارتقاء وضعیت آموزشی این مرکز و لزوم همکاری بیشتر رؤسای بخش ها با معاونت آموزشی مجتمع تأکید کرد.
سپس دکتر باستانی نژاد با عنوان رئیس و سخنران جلسه به تشریح استانداردهای اعتباربخشی در بیمارستان پرداخت و به لزوم همکاری و مساعدت کلیه اعضای کمیته در جهت نیل به سنجه ها و استانداردهای تعیین شده برای ارتقای کیفیت آموزشی و درمانی تصریح کرد.
بر این اساس معاون آموزش مجتمع با تبیین  سنجه های کاملا ضروری که باید در اولویت رسیدگی جهت اعتباربخشی آموزشی بیمارستان انجام گیرند اعضای کمیته را به انجام آنها بر اساس تفکیک مسئولیت ها تشویق کرد.
همچنین ایشان با اشاره به ضرورت توجه به انجام طرح های پژوهش در آموزش (HSR) توسط اعضاء هیات علمی و اساتید این مرکز، بیان داشت که دفتر توسعه آموزش بیمارستان در این راستا به افراد علاقه مند در جهت نوشتن پروپوزال و طرح های آموزش در پژوهش، مشاوره و راهنمایی های لازم را خواهد کرد.
در پایان نقطه نظرات رؤسای بخش ها و پیشنهادات آنان جمع آوری و مقرر شد در روند پیشبرد اهداف آموزشی مجتمع از آن ها استفاده شود.


١٣:٣٧ - پنج شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٧٧٦٤٦    /    تعداد نمایش : ٤٣٥اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...