صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه های هفته سلامت در بیمارستان بهرامی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، روزهای هفته سلامت، شعار روزهاي هفته سلامت و برنامه های پیشنهادی بیمارستان بهرامی اعلام شد.
 جمعه یکم اردیبهشت، با شعار تحرک بدنی، تفریحات سالم، فعالیت گروهی، برنامه ها شامل برگزاری مسابقه نقاشی جهت کودکان بستری در بخش ها، نمایش فیلم خود مراقبتی و تغذیه سالم و نصب پوسترهای آموزشی در خصوص هفته سلامت است.
شنبه دوم اردیبهشت، با شعار غذای سالم، جامعه سالم، شامل برنامه های ورزش صبحگاهی گروهی با حضور مسئولین، پرسنل و مراجعین در محوطه بیمارستان، سرو غذای کم نمک و کم چربی و میوه و سالاد همراه با غذا،نمایش فیلم خود مراقبتی و تغذیه سالم جهت مراجعین و پخش پمفلت آموزشی در خصوص خود مراقبتی و زندگی سالم است.
یکشنبه سوم اردیبهشت با شعار سفیران سلامت، نهادهای اجتماعی، متشکل از برگزاری پایگاه سلامت و غربالگری فشار خون و قند خون و BMI، برگزاری کلاس خود مراقبتی جهت مراجعین بیمارستان و پرسنل در سالن آمفی تئاتر، نمایش فیلم خود مراقبتی و تغذیه سالم، پخش پمفلت آموزشی در خصوص خود مراقبتی و زندگی سالم است.
دوشنبه چهارم اردیبهشت با شعار طرح تحول سلامت، ارتقاء کیفیت زندگی، شامل برنامه های برگزاری کلاس توسط کارشناس تغذیه در خصوص تغذیه سالم، برنامه عیادت از بیماران با حضور روسای بیمارستان، پخش پمفلت آموزشی در خصوص خود مراقبتی و زندگی سالم است.
سه شنبه پنجم اردیبهشت، با شعار سلامت روان نیاز همه و همیشه ، نمایش فیلم در سالن انتظار بیمارستان برگزار می شود. 
چهارشنبه ششم اردیبهشت، با شعار هنر و رسانه، سواد سلامت، و متشکل از برنامه های نمایش فیلم خود مراقبتی و تغذیه سالم، پخش پمفلت آموزشی در خصوص خود مراقبتی و زندگی سالم است.
پنجشنبه هفتم اردیبهشت، با شعار نهاد خانواده و مسئولیت اجتماعی، نمایش فیلم خود مراقبتی و تغذیه سالم، پخش پمفلت آموزشی در خصوص خود مراقبتی و زندگی سالم و برگزاری کلاس مراقبت از اطفال و ایمنی در کودکان از برنامه های این روز خواهد بود.


١٠:٠١ - پنج شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٦٧٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٤٨٥اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...