صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام نوروزی رئیس بیمارستان فارابی به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال
علم دولت نوروز به صحرا برخاست         زحمت لشکر سرما ز سر ما برخاست
بر عروسان چمن بست صبا هر گهری     که به غواصی ابر از دل دریا برخاست.
آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی را به محضر حضرت ولی‌عصر، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران به ویژه ، استادان اندیشمند ، همکاران توانمند و دانش آموختگان بیمارستان فارابی تبریک می‌گویم.
امید است با حلول بهار طبیعت دل‌های ما نیز رنگ تازگی و سرزندگی به خود پذیرد و همراه با دعوت طبیعت به نو شدن، برای سالی پر از سعادت و نیکبختی گام بردارید.
در حالی به سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال" نام گذاری شده است، قدم می‌گذاریم که اولین و  بزرگترین مرکز چشم پزشکی ایران با عنایت خداوند متعال و به برکت زحمات شبانه روزی اساتید و کارکنان خدوم آن امروز تبدیل به شجره طیبه‌ی گسترده‌ و سرمایه عظیم ملی شده و سهم عظیمی در توسعه دانش چشم پزشکی در ایران اسلامی پیدا نموده است.
بیمارستان فارابی در دهه هشتاد فعالیت خود، توسعه کیفی و رسیدن به استانداردهای بالای علمی و درمانی را هدف اصلی خود قرار داده و با جذب نیروی انسانی کارآمد، تجهیز بخش ها و واحدهای آموزشی، تحقیقاتی و درمانی و نوسازی و تکمیل طرح های زیر بنائی، توسعه همه چانبه را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است تا اثر بخشی قطب علمی چشم پزشکی کشور در توسعه حوزه های آموزشی، پژوهشی و درمانی افزایش یابد.
خداوند متعال را بابت این فرصت خدمتگذاری که نصیب من و همکارانم کرده است، شاکرم و از یکایک اعضای این خانواده بزرگ می‌خواهم که پاسبان این گنجینه عظیم باشند و حفظ، حراست و توسعه این میراث گرامی را در سال پیش رو چونان وظیفه‌ای ملی و دینی سرلوحه عمل خویش گردانند.
از خداوند منان برای شما سالی خوش، همراه با نیک‌روزی و موفقیت مسئلت دارم و امیدوارم در سال پیش رو خانواده بزرگ فارابی با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش بیش از پیش در مسیر اعتلای ایران اسلامی گام بردارد.

خبر: امیدوار


١٤:٤٢ - دوشنبه ٣٠ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٦٧١٢٠    /    تعداد نمایش : ٣٨٧اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...