صفحه اصلي > اخبار سایت 

اخبار > جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور دکتر حلب چی

جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، جلسه شورای مدیران ساعت 13:30 روز دوشنبه 20 دی ماه 95 با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی دانشگاه، مدیران و مسئولین واحدها در سالن شورا برگزار شد.
ابتدا دکتر سیدرضا هاشمی رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، با قرائت آیاتی از کلام الله مجید، جلسه را آغاز کرد و در ادامه دکتر حلب چی ضمن تسلیت به مناسبت فقدان و درگذشت حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی و رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) از حاضرین خواست برای شادی روح ایشان فاتحه ای قرائت کنند.
ایشان ادامه داد: باتوجه به حضور اینجانب در 4 هفته گذشته در معاونت دانشجویی، نخستین جلسه مدیران با کمی تأخیر برگزار شد و امیدوارم با برنامه ریزی مناسب جلسات مدیران حداقل 2 هفته یک بار و با مشارکت فعال تمامی مدیران برگزار شود تا بتوانیم با ایجاد فضای همدلی، تمامی امورات معاونت را مورد بررسی قرار داده و برای مصوبات آن نیز ارزش و اهمیت ویژه ای قائل شویم.
معاون دانشجویی دانشگاه با اشاره به توانمندی مدیران این حوزه گفت: ضمن تشکر از زحمات همه مدیران و کارکنان بابت زحماتی که در طول سالیان قبل و حال حاضر انجام می شد، بر این باوریم که مدیران توانمند، دلسوز و با سابقه ای در این معاونت مشغول به فعالیت هستند که می بایست با انسجام و همفکری، تمامی مواردی که در معاونت اتفاق می افتد را مورد نظر قرار داده و در جلسات موضوعات را بررسی کارشناسی کنند تا حداقل همه مدیران در جریان روند فعالیت های اجرایی معاونت قرار گیرند.
دکتر حلب چی در بخش دیگری افزود: برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در سال جاری و سال 96 باید توسط همه مدیران در حوزه های مرتبط ارائه شود و شفافیت و نوآوری از رئوس برنامه ها باید باشد.
وی ادامه داد: سال مالی 95 از سخت ترین سال ها در دانشگاه است و می بایست با تأمین اعتبار و مشخص شدن وضعیت بدهی ها، پروژه ها را جلو ببریم و تا پایان مشخص شدن تکلیف وضعیت مالی معاونت، هیچ پروژه ی جدیدی را در نظر نخواهیم گرفت.
در ادامه جلسه، مدیران معاونت به طرح دیدگاه های خود پرداختند و نبی زاده رئیس حسابداری نیز گزارش مفصلی از وضعیت مالی معاونت در سال جاری ارائه داد.


١٥:٠٧ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٦٥٥١٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٤اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...