صفحه اصلي > فراخوان ها 

اخبار > فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی، توسعه فناوری و مطالعاتی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر شد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان حمايت از طرح هاي پژوهشي، توسعه فناوري و مطالعاتي

فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی، توسعه فناوری و مطالعاتی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر شد.

 فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی، توسعه فناوری و مطالعاتی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی با توجه به ماموریت خود از پژوهش‌های پایه، کاربردی و توسعه فناوری و زیرساخت در راستای اهداف و اولویت‌های مصوب ستاد حمایت می‌کند. با توجه به آغاز به کار آزمایشگاه‌ ملی نقشه برداری مغز و ارائه خدمات به کلیه محققین شناختی کشور در این فراخوان تاکید ویژه بر روی طرح‌های پژوهشی، توسعه فناوری و خدمات شناختی مبتنی بر نقشه برداری مغز است.
همچنین، در این فراخوان با ذکر اولویت‌ها بر پژوهش و توسعه سیستم‌های ارزیابی شناختی و توانبخشی شناختی تاکید شده است. به علاوه با هدف افزایش فعالیت علمی در برخی از حوزه‌های ترکیبی علوم انسانی و شناختی که اهمیت ویژه‌ای دارند، در این فراخوان امکان پیشنهاد طرح‌های مطالعاتی ایجاد شده است. به منظور ایجاد فرصت جهت فعالیت گروه‌های مختلف پژوهشی و توسعه دهندگان فناوری و خدمات شناختی، دریافت طرح در فراخوان سال 95 در سه دسته انجام می‌پذیرد.
بر اساس این گزارش، محققان حوزه علوم و فناوری‌های شناختی از 25 آذر ماه تا 25 دی ماه سال جاری فرصت دارند فرم پیشنهاد طرح را تکمیل و ارسال کنند، علاقمندان
جهت کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه فرمایید.


١٠:٥٣ - شنبه ٤ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٦٤٩٧٩    /    تعداد نمایش : ٩٨٦اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...