صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه از پژوهشکده فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته پزشکی

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر صحرائیان، معاون تحقیقات و فناوری و دکتر حسن‌پور مدیر امور عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، روز سه‌شنبه ۲۷ آذر ۹۷ از پژوهشکده فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته پزشکی واقع در مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره) بازدید کردند.
در این بازدید دکتر سعید سرکار، رئیس پژوهشکده فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته پزشکی و مرکز تحقیقات علوم و تکنولوژی در پزشکی، دکتر علیرضا احمدیان، معاون پژوهشی پژوهشکده فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته پزشکی و رئیس مرکز تحقیقات فناوری‌های بیومدیکال و رباتیک، دکتر محمدرضا آی، رئیس مرکز تحقیقات تصویربرداری سلولی مولکولی، دکتر حمیدرضا سلیقه راد، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات تصویربرداری سلولی و مولکولی و دکتر حسین قدیری، عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات تصویربرداری سلولی و مولکولی حضور داشتند.
معاون تحقیقات و فناوری به همراه هیئت بازدیدکننده، ابتدا از مرکز تحقیقات علوم و تکنولوژی پزشکی که اولين مركز تحقيقاتي درزمینهٔ كاربرد علوم و مهندسي در حوزه پزشكي در کشور است، دیدن کردند.
سپس از نزدیک با دستاوردهای مرکز تحقیقات تصویربرداری سلولی مولکولی که اولين مركز تحقيقاتي درزمینهٔ كاربرد علوم و مهندسي در تصویربرداری پزشكي باهدف آشکارسازی تغییرات مولکولی، عملکردی و ساختاری بیماری‌ها است و مرکز تحقیقات فناوری‌های بیومدیکال و رباتیک که یکی دیگر از زیرمجموعه‌های پژوهشکده فناوري‌هاي پيشرفته پزشکي است، آشنا شدند.
در پایان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در جمع مسئولان پژوهشکده اظهار کرد: با دیدن چنین دستاوردهای پیشرفته‌ای در این پژوهشکده خوشحال می‌شوم و انگیزه می‌گیرم. این پیشرفت‌ها موجب رفع افسردگی است و درعین‌حال به این‌همه تلاش شما عزیزان غبطه می‌خورم. دیدن این فرایندها ذهنیت انسان را تغییر می‌دهد و روحیه‌بخش است و تلاش افراد را بیشتر می‌کند. تا جایی که بتوانم به این پژوهشکده کمک می‌کنم.
خوشا به حال افرادی که در مجموعه‌ای با این شرایط مشغول خدمت هستند و از خود چیزی برای مردم باقی می‌گذارند. شاید در طول خدمت بسیار تلاش کنیم و از تعداد بالای مقالاتمان راضی باشیم اما این چندان دل‌چسب نیست چراکه در این مجموعه تک‌تک اعضا کاری انجام می‌دهند که هر بخش از آن برای تمام عمرشان کافی است و حتی برداشتن یک‌قدم در این حوزه بسیار عالی است. از تک‌تک دوستان تشکر می‌کنم و برای برگزاری جلسه هیئت‌رئیسه در این پژوهشکده و بازدید رئیس دانشگاه تلاش می‌کنم.
دکتر سرکار نیز ضمن تشکر از دکتر صحرائیان بابت حمایت‌های وی تصریح کرد: از شما بسیار سپاسگزار هستیم که باوجود فشار کاری بسیار زیاد حتی نمی‌گذارید خبر این مشغله‌ها و سختی کار به عنوان خط مقدم معاونت تحقیقات و فناوری به گوش ما برسد.
خبرنگار: سیده فاطمه جوادی


١٠:٠١ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٨٣١٢٣    /    تعداد نمایش : ١٠٠اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...