صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توديع و معارفه سرپرست مرکز رشد مواد و تجهيزات دندانپزشکي

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، در این مراسم که روز سه‌شنبه مورخ ۱۰ مهر ۹۷ با حضور مدیران حوزه معاونت تحقیقات و فناوری و پژوهشکده دندانپزشکی، دکتر صحراییان، دکتر حسن‌پور، دکتر منظم، دکتر رکن، دکتر آخوندی، دکتر شفیعی و دیگر اعضا در مرکز تحقیقات لیزر در دندانپزشکی برگزار شد، مدیران حاضر در جلسه از زحمات دکتر جعفر زاده قدردانی کردند و برای ایشان و دکتر مسائلی آرزوی موفقیت، سلامتی و سرافرازی کردند. در ادامه با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های دکتر جعفر زاده تجلیل به عمل آمد و حکم انتصاب دکتر مسائلی به‌عنوان سرپرست مرکز رشد مواد و تجهیزات دندانپزشکی به ایشان اعطاء شد.
توضیح اینکه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر جعفر زاده را مدیری پرکار، جدی و کم حاشیه دانست که بیش از خود به رشد سیستم و دانشگاه و دانشکده توجه دارد. همچنین از ایثار دکتر مسائلی برای قبول این مسئولیت تشکر کرد.
وی در خلال این جلسه به اهمیت موضوع فناوری پرداخت. دکتر صحراییان گفت: نگاه دانشگاه و کشور به حیطه فناوری، نگاه ویژه‌ای است و مراکز رشد را چراغ‌های درخشانی در این حوزه دانست که باید انرژی، تلاش و سرمایه بیشتری برای پیشرفت آن‌ها گذاشت تا فناوری به تولید محصول منجر شود. امروز دفاتر ارتباط با صنعت دانشگاه باید با تلاش و انگیزه بیشتری کار کنند تا بتوانند از دانش، ثروت خلق کنند. راه درازی در پیش داریم و امیدواریم بتوانیم با نگاه خلق ثروت و علمی که در مراکز تحقیقاتی و مراکز رشد تولید می‌شود، شاهد موفقیت این مراکز به‌خصوص مراکز رشد دانشکده دندانپزشکی در کشور باشیم.
خبرنگار: سیده فاطمه جوادی


١٦:٠٠ - سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٨٠٤٥٧    /    تعداد نمایش : ٦٩اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...