صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، در راستای ایجاد زیرساخت های آموزشی و پژوهشی لازم براي تحقق برنامه های حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم، برنامه دوره پسا دکتری صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.

جذب داوطلبین واجد شرایط دوره پسا دکتری صنعتی

مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، در راستای ایجاد زیر ساخت های آموزشی و پژوهشی لازم براي تحقق برنامه های حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم که در بسته تحول و نوآوری آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حمایت این وزارتخانه و صنایع دانش بنیان مرتبط با فناوری سلامت اجرا می شود برنامه دوره ی پسا دکتری صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.
هدف اصلی این دوره تربیت نیروی انسانی متخصص و مولد در حوزه فناوری سلامت از طریق ارتقاي توانمندی های حرفه ای و کسب مهارت و تجربه عملی فارغ التحصیلان دکتری با رویکرد ارتقاي کیفیت تولیدات، انجام پژوهش های کابردی در محیط واقعی تولید است که منجر به ایجاد ارتباط عمیق تر دانشگاه و صنعت خواهد شد.
این دوره بر اساس مفاد دستورالعمل برگزاری دوره پسا دکتری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل جذب داوطلبان پسا دکتری در دانشگاه علوم پزشکی تهران طراحی شده است.
'لینک دستورالمعل در سایت '
این مدیریت در سال جاری از میان متقاضیان (محققین و شرکت های دانش بنیان)، واجدین شرایط را پس از تصویب کمیته فناوری دانشگاه براي گذراندن این دوره انتخاب کرده است.
علاقه مندان براي شرکت در دوره پسا دکتری صنعتی دانشگاه و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره88392549 خانم اصغری تماس حاصل فرمایند.


٠٧:٤١ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٧٨٢٨١    /    تعداد نمایش : ٢٧٦اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...