صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان آكادمي ورزشي و مدرسه تخصصي فوتبال تابستانه ويژه كاركنان و اعضاي محترم هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران

 

با سلام و احترام

 

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه درنظر دارد با هدف توسعه و گسترش امر ورزش در بین خانواده کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی، آکادمی و مدرسه تخصصی فوتبال دانشگاه علوم پزشکی تهران را در سال 1397 بطور اختصاصی جهت فرزندان کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه  برگزار می نماید.

  • آکادمی ورزشی در 6 رشته متنوع ورزشی (شامل رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال، اسکیت، شطرنج، ژیمناستیک) ویژه مقطع ابتدایی (کلاسهای اول تا ششم) به تفکیک در هر دو بخش دختران و پسران از 27 خرداد ماه تا 14 شهریور ماه 1397 برگزار خواهد گردید.
  • مدرسه تخصصی فوتبال دانشگاه علوم پزشکی تهران ویژه رده سنی 6 تا 10 سال از 20 خرداد ماه 1397 به مدت 48 جلسه برگزار خواهد گردید.

لذا خواهشمند است دستور فرمائید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی شاغل در آن حوزه رسانده شده تا در صورت تمایل جهت ثبت نام در آکادمی مذکور و یاکسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به اداره گسترش ورزشهای همگانی این مدیریت به آدرس:

خیابان قدس، نبش کوچه فر دانش، ساختمان معاونت دانشجویی، طبقه دوم، واحد تربیت بدنی مراجعه و یا با شماره تلفن های 88974638 و 88974651 تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام در آکادمی ورزشی و مدرسه تخصصی فوتبال تابستانه دانشگاه، از 5 خرداد  ماه لغایت 9 خرداد  ماه جاری خواهد بود. ضمناً به دلیل محدودیت ظرفیت، اولویت بندی متقاضیان محترم بر اساس زمان ثبت نام آنان تعیین خواهد گردید.


٠٩:٢٣ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٧٧٢٢٥    /    تعداد نمایش : ١١٥اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...