صفحه اصلي > اخبار سایت 

اخبار > بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی دوشنبه 27 دی ماه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

 


  چاپ        ارسال به دوست

27 دی ماه؛ بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی برگزار می شود.

بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی دوشنبه 27 دی ماه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر اصغر عبادی فر دبیر بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره امسال در دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی برگزار شده است که در 27 دی ماه طی مراسمی با حضور مسئولین ارشد کشور، وزیر، معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت معرفی و تقدیر خواهند شد.

دبیر بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی افزود، برگزیدگان امسال جشنواره در بخش حقیقی شامل 6 برگزیده در گروه علوم بالینی و سلامت، 4 برگزیده در بخش علوم پایه و در گروه ابداعات، اختراعات و فناوری یک برگزیده که از محققین جوان می باشد.

وی اضافه کرد، در بخش نهادهای حقوقی نیز 4 دانشگاه، 6 مرکز تحقیقات، 4 کمیته تحقیقات دانشجویی، 3 نشریه و یک موسسه غیر دولتی حامی پژوهش شامل برگزیدگان این دوره از جشنواره می باشند.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر شاهین آخوند زاده قائم مقام معاونت  تحقیقات و فناوری در جلسه توجیهی برگزیدگان بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: از سال گذشته تصمیم گرفته شد در جشنواره رازی سه گروه تحقیقاتی شامل؛ گروه بالینی و سلامت، گروه علوم پایه پزشکی و گروه ابداعات، اختراعات و فناوری داشته باشیم که در هر قسمت برگزیده اول، دوم و سوم و همچنین پژوهشگر جوان خواهد داشت.

وی افزود: عموماً برگزیده­ های امسال جشنواره خودشان درخواست نکرده بودند و دبیرخانه جشنواره انتخاب را براساس کارها و مقالات برجسته­ ای که داشته­ اند انتخاب کرده است و این پیام در جشنواره رازی امسال بود که ما به دنبال پژوهش اصیل و منطقی هستیم.


١٠:٤٣ - يکشنبه ٢٦ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٦٥٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٣اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...