صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

27 دی ماه؛ بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی برگزار می شود.

بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی دوشنبه 27 دی ماه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر اصغر عبادی فر دبیر بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره امسال در دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی برگزار شده است که در 27 دی ماه طی مراسمی با حضور مسئولین ارشد کشور، وزیر، معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت معرفی و تقدیر خواهند شد.

دبیر بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی افزود، برگزیدگان امسال جشنواره در بخش حقیقی شامل 6 برگزیده در گروه علوم بالینی و سلامت، 4 برگزیده در بخش علوم پایه و در گروه ابداعات، اختراعات و فناوری یک برگزیده که از محققین جوان می باشد.

وی اضافه کرد، در بخش نهادهای حقوقی نیز 4 دانشگاه، 6 مرکز تحقیقات، 4 کمیته تحقیقات دانشجویی، 3 نشریه و یک موسسه غیر دولتی حامی پژوهش شامل برگزیدگان این دوره از جشنواره می باشند.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر شاهین آخوند زاده قائم مقام معاونت  تحقیقات و فناوری در جلسه توجیهی برگزیدگان بیست و دومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت: از سال گذشته تصمیم گرفته شد در جشنواره رازی سه گروه تحقیقاتی شامل؛ گروه بالینی و سلامت، گروه علوم پایه پزشکی و گروه ابداعات، اختراعات و فناوری داشته باشیم که در هر قسمت برگزیده اول، دوم و سوم و همچنین پژوهشگر جوان خواهد داشت.

وی افزود: عموماً برگزیده­ های امسال جشنواره خودشان درخواست نکرده بودند و دبیرخانه جشنواره انتخاب را براساس کارها و مقالات برجسته­ ای که داشته­ اند انتخاب کرده است و این پیام در جشنواره رازی امسال بود که ما به دنبال پژوهش اصیل و منطقی هستیم.


١٠:٤٣ - يکشنبه ٢٦ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٦٥٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٥٨اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...