صفحه اصلي > اخبار سایت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دستورالعمل اجرایی اعطاي گرنت هاي پژوهشی سال 95-1394

 توضیح اینکه گرنت هایی که از امسال با حمایت رییس دانشگاه از محل اعتبارت خارج از بودجه‌های جاری پژوهشی در اختیار محققان قرار می‌گیرد به شرح زیر تعریف می‌شود:
- گرنت های مقالات پر استناد سال جاری: آن دسته از اعضای هیئت علمی و پرسنل رسمی و پیمانی دانشگاه است که دارای مقاله با affiliation دانشگاه علوم پزشکی تهران باشند که در سال 2015 منتشر شده باشد و تا پایان سال 2015، حداقل 10 بار در scopus مورد استناد قرار گرفته باشد. در میزان استنادها موارد خوداستنادی حذف می‌شود.
- گرنت های مقالات پر استناد سال گذشته: آن دسته از اعضای هیئت علمی و پرسنل رسمی و پیمانی دانشگاه است که دارای مقاله با affiliation دانشگاه علوم پزشکی تهران باشند که در سال 2014 منتشر شده باشد و تا پایان سال 2015 حداقل 30 بار در scopus مورد استناد قرار گرفته باشد. در میزان استنادها موارد خوداستنادی حذف می‌گردد
- گرنت اعضای هیات علمی دارای استناد به ازای هر مقاله بالا: اعضای هیئت علمی و پرسنل رسمی و پیمانی دانشگاه که H index آنها براساس بانک اطلاعاتی Scopus،  حداقل 15 باشد و متوسط تعداد استنادات به ازای مقاله آنها براساس بانک اطلاعاتی Scopus، حداقل 30 باشد (این شاخص با تقسیم کل استنادات بر کل تعداد مقالات قابل احتساب است).
مبلغ کلیه این گرنت ها تا سقف 500 میلیون ریال بوده و شرط لازم برای کلیه این گرنت ها درج صحیحی وابستگی دانشگاه به عنوان آدرس نویسنده است.
همچنین گرنت 6 مقاله منتشرشده در مجلات نمایه شده در ISI/Pubmed به این صورت اصلاح‌شده که اولاً این گرنت به محققانی تعلق می‌گیرد که حد اقل 50% مقالات منتشر شده آن‌ها در یک لاین پژوهشی باشد و مقدار گرنت از 500 هزار ریال به ازای هر امتیاز به یک میلیون ریال به ازای هر امتیاز افزایش می‌یابد.


دانلود فايل : grants _94-95.pdf ( 75KB )


١٤:١١ - چهارشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٥٦٤٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٨٣٨اخبار داخلی آرشیو ...


همایش و سمینار آرشیو ...